Akimirkos iš atvirų durų dienos

2017-11-16
475

Aleksandro Stulginskio universitete  sėkmingai praėjo atvirų durų dienos renginys, j svečiavosi apie 400 moksleivių iš visos Lietuvos. Moksleiviai ne tik susipažino su akademiniu ASU gyvenimu, tačiau turėjo galimybę sužinoti apie studentų laisvalaikį, lankytis įvairiose paskaitose ir laboratorijose.

Renginio metu apie savo studijas ir karjerą pasakojo ASU absolventas, AB „EWA“ rinkodaros vadovas Skomantas Rukuiža, „Moterys meluoja geriau“ ir kitų serialų,  spektaklių aktorius Rokas Petrauskas. Moksleiviai aplankė mokslo laboratorijas, domėjosi mokslo subtilybėmis, apžiūrėjo  studentų miestelį.

Atvirų durų dienos renginyje dalyvavo moksleiviai iš visos Lietuvos, tarp jų: Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos, Plungės r. Platelių gimnazijos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos, Vilkaviškio r. Kybartų K. Donelaičio gimnazijos, Skuodo r. Mosėdžio, Ylakių, Žadeikių gimnazijų, Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos, Šakių raj. Griškabūdžio gimnazijos, Prienų r. Jiezno gimnazijos, Trakų Palūknio Medeinos gimnazijos, Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos, Kauno Veršvų gimnazijos, Kauno Maironio gimnazijos, Kėdainių r. Akademijos gimnazijos, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos , Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos, Kėdainių r. sav. Josvainių gimnazijos, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centro, Alytaus Putinų gimnazijos.

            

   

 

  

   

  

  

    

 

Komentuok


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai