Diplomų įteikimo šventės akimirkos

2017-06-26
363

Birželio 23 d. Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) nuo pat ryto šurmuliavo gausus būrys absolventų, jų artimųjų ir studentų. Čia buvo įteikti 594 aukštojo mokslo diplomai Agronomijos, Ekonomikos ir vadybos, Miškų ir ekologijos, Vandens ūkio ir žemėtvarkos, Žemės ūkio inžinerijos fakultetų absolventams.

Įdomu tai, kad aukštojo mokslo diplomus taip pat gavo tos pačios šeimos atstovai: tėvas Česlovas Dovidauskas su sūnumi Donatu Dovidausku gavo miškininkystės studijų programos diplomus, neseniai šeimą sukūrę absolventai Evelina Vansytė ir Eglūnas Aškelėnas įgijo miškininkystės magistro laipsnį bei tėvas Robertas Tarasevičius su dukra Migle Tarasevičiūte, kurie gavo miškininkystės  ir miestų ir rekreacinės miškininkystės aukštojo mokslo diplomus.

Fakultetų absolventus sveikino ASU mecenatai, Seimo nariai ir kiti svečiai. Pasveikinti absolventus taip pat atvyko buvęs Agronomijos fakulteto dekanas, Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, kuris išsakė daug  gražių linkėjimų šio fakulteto absolventams: „Užtikrinkime mūsų Lietuvos  specialistų reikalingumą ateityje. Ačiū, kad jūs pagerbiate Universitetą jame mokydamiesi, manau, kad gerbsite jį ir  prisimindami.“

Diplomų įteikimo šventę vainikavo dainininko Deivido Basčio pasirodymas, džiuginęs ne tik absolventus, bet ir juos pasveikinti atvykusius tėvelius ir artimuosius.

Sveikiname diplomuotus mūsų Universiteto absolventus ir linkime sėkmingo karjeros skrydžio!

Visas šventės nuotraukas galite pamatyti ASU Facebook paskyroje

           

Komentuok


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai