Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Audito tarnyba Centriniai rūmai 212 381 752381 rasa.bleizgiene@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Rita Abračinskienė Vyr.laborantas Energetikos ir biotechnologijų inžinerijos institutas Rita.Abracinskiene@asu.lt
Rita Abračinskienė Referentas Energetikos ir biotechnologijų inžinerijos institutas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 219 752219 Rita.Abracinskiene@asu.lt 309
Aldona Abraitienė Apsaugos darbuotojas Pastatų tvarkymo grupė Aldona.Abraitiene@asu.lt
Jolita Abraitienė Lektorius mokslų daktaras Aplinkos ir ekologijos institutas Studentų g. 3, Akademija, Kauno r. Jolita.Abraitiene@asu.lt 317
Jolita Abraitienė Lektorius mokslų daktaras Aplinkos ir ekologijos institutas Jolita.Abraitiene@asu.lt
Lina Abraitienė Asistentas be moksl.laipsnio Kalbų katedra Lina.Abraitiene@asu.lt
Lina Abraitienė Asistentas be moksl.laipsnio Kalbų katedra Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Lina.Abraitiene@asu.lt 335
Jolita Abraitienė Prodekanas Miškų ir ekologijos fakultetas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 126 788126 Jolita.Abraitiene@asu.lt 519
Aida Adamavičienė Lektorius mokslų daktaras Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 221 752221 Aida.Adamaviciene@asu.lt 521
Aida Adamavičienė Prodekanas (studijoms) Agronomijos fakultetas Aida.Adamaviciene@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai