Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Aistė Čapienė Lektorius be mokslinio laipsnio Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 249 752249 Aiste.Capiene@asu.lt 520
Aistė Čapienė Vadovas Verslo ugdymo centro Imitacinė verslo praktinio mokymo įmonė Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 249 752249 Aiste.Capiene@asu.lt 520
Jonas Čaplikas Profesorius mokslų daktaras Filosofijos, psichologijos ir profesinės edukologijos katedra Jonas.Caplikas@asu.lt
Jonas Čaplikas Profesorius mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 114 Jonas.Caplikas@asu.lt 407
Sigitas Čekanauskas Inžinierius Bandymų stotis Rapsų g. 7, Noreikiškių km., Kauno r. 371 752371 Sigitas.Cekanauskas@asu.lt 214
Sigitas Čekanauskas Mokslo darbuotojas Bandymų stotis Rapsų g. 7, Noreikiškių km., Kauno r. 371 752371 Sigitas.Cekanauskas@asu.lt 214
Rūta Čekanavičiūtė Vadybininkė Strateginio valdymo ir investicijų skyrius 431 ruta.cekanaviciute@asu.lt
Rūta Čekanavičiūtė Prorektorių referentė Studijų skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 431 752329 ruta.cekanaviciute@asu.lt 237
Aušra Čepkauskaitė Vyr. laborantas Biologijos ir augalų biotechnologijos instittutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 752265 Ausra.Cepkauskaite@asu.lt 302
Vida Čepulienė Apsaugos darbuotojas Pastatų tvarkymo grupė Vida.Cepuliene@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai