Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Raimondas Šadzevičius Docentas mokslu daktaras Hidrotechninės statybos inžinerijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 416 Raimondas.Sadzevicius@asu.lt 526a
Gražina Šakėnienė Vyresn. bibliotekininkas Vartotojų aptarnavimo ir spaudinių saugojimo skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 118 788118 Grazina.Sakeniene@asu.lt 143
Rūta Šalčienė Vadybininkė Strateginio valdymo ir investicijų skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 294 752294 Ruta.Salciene@asu.lt 215
Mindaugas Šalčius Skyriaus vedėjas Kanceliarija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 301 752301 Mindaugas.Salcius@asu.lt 156
Nijolė Šalčiuvienė Valytojas Studentų reikalų tarnyba Studentų g. 7, Akademija, Kauno r. 386 752386 Nijole.Salciuviene@asu.lt
Vilma Šalkauskienė Lektorius be mokslinio laipsnio Žemėtvarkos ir geomatikos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 593 Vilma.Sinkeviciute@asu.lt 528
Aurelija Šaluchaitė Lektorius be mokslinio laipsnio Biologijos ir augalų biotechnologijos institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 296 752296 Aurelija.Saluchaite@asu.lt 320
Aurelija Šaluchaitė Vyr. laborantas Agrobiotechnologijų laboratorija Aurelija.Saluchaite@asu.lt
Egidijus Šarauskis Profesorius mokslų daktaras Žemės ūkio inžinerijos ir saugos institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 377 752377 Egidijus.Sarauskis@asu.lt 218
Egidijus Šarauskis Skyriaus vedėjas Mokslo skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 377 752377 Egidijus.Sarauskis@asu.lt 227

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai