Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Jolita Žagarienė Vyriaus.vadybininkas Mokymo pagalbinis personalas jolita.zagariene@asu.lt
Milda Žaliauskaitė Intelektinės nuosavybės specialistas Projektas "Komunikacijos ir technologijų milda.zaliauskaite@asu.lt
Remigijus Žalkauskas Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 241 752241 Remigijus.Zalkauskas@asu.lt 443
Remigijus Žalkauskas Prodekanas Administracijos valdymo personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 241 752241 Remigijus.Zalkauskas@asu.lt 443
Audronė Žebrauskienė Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 341 752341 audrone.zebrauskiene@asu.lt 403
Laura Žemaitienė Redaktorė Kiti mokslą ir studijas aptarnaujantys Laura.Zemaitiene@asu.lt
Laura Žemaitienė Skyriaus vedėjas Administracija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 113 788113 Laura.Zemaitiene@asu.lt 231
Gražina Žemaitienė Vyr. laborantas Mokymo pagalbinis personalas Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 359 752359 Grazina.Zemaitiene@asu.lt
Adelė Žemaitytė Vyresn. buhalteris Administracija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 349 752349 Adele.Zemaityte@asu.lt 205
Salvija Žibaitė Vadybininkas Kiti mokslą ir studijas aptarnaujantys Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 395 752210 Salvija.Zibaite@asu.lt 123

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai