Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Remigijus Žalkauskas Docentas mokslų daktaras Miško biologijos ir miškininkystės institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 241 752241 Remigijus.Zalkauskas@asu.lt 443
Remigijus Žalkauskas Prodekanas Miškų ir ekologijos fakultetas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 241 752241 Remigijus.Zalkauskas@asu.lt 443
Audronė Žebrauskienė Docentas mokslų daktaras Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 341 752341 audrone.zebrauskiene@asu.lt 403
Gražina Žemaitienė Vyr. laborantas Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Grazina.Zemaitiene@asu.lt
Gražina Žemaitienė Vyr. laborantas Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Grazina.Zemaitiene@asu.lt
Gražina Žemaitienė Vyr. laborantas Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 359 752359 Grazina.Zemaitiene@asu.lt
Laura Žemaitienė Redaktorė Kanceliarija Laura.Zemaitiene@asu.lt
Laura Žemaitienė Skyriaus vedėjas Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 113 788113 Laura.Zemaitiene@asu.lt 231
Adelė Žemaitytė Vyresn. buhalteris Buhalterinės apskaitos skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 349 752349 Adele.Zemaityte@asu.lt 205
Salvija Žibaitė Vadybininkas Leidybos centras Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 395 752210 Salvija.Zibaite@asu.lt 123

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai