Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Rasa Babelienė Vyriaus.bibliotekininkas Leidinių komplektavimo skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 354 752354 Rasa.Babeliene@asu.lt 148
Lina Bačiūnaitė-Lužinienė Lektorius be mokslinio laipsnio Kalbų katedra Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 lina.baciunaite-luziniene@asu.lt 335
Julius Bačkaitis Lektorius mokslų daktaras Miško biologijos ir miškininkystės institutas zeldiniai1@gmail.com
Julius Bačkaitis Lektorius mokslų daktaras Miško biologijos ir miškininkystės institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 281 752281 zeldiniai1@gmail.com 440
Jonas Bagdonas Santechnikas Santechnikos grupė 386 Jonas.Bagdonas@asu.lt
Indrė Bagdonienė Lektorius be mokslinio laipsnio Energetikos ir biotechnologijų inžinerijos institutas indre.bagdoniene@asu.lt
Indrė Bagdonienė Mokslinė sekretorė Mokslo skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 254 752254 indre.bagdoniene@asu.lt 227
Ira Bagdonienė Vyr. laborantas Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 451 Ira.Bagdoniene@asu.lt 531
Aldona Bagdonienė Maketuotojas Leidybos centras Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 395 752395 Aldona.Bagdoniene@asu.lt 123
Giedrius Baigys Vyresnysis inžinierius Techninė tarnyba Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 201 868196201 Giedrius.Baigys@asu.lt 220

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai