Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Zenonas Dabkevičius Profesorius habilituotas daktaras Biologijos ir augalų biotechnologijos institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 752265 Zenonas.Dabkevicius@asu.lt 302
Vitas Damulevičius Lektorius be mokslinio laipsnio Hidrotechninės statybos inžinerijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 393 752393 Vitas.Damulevicius@asu.lt 328
Tomas Damulis Vyr. laborantas Miško biologijos ir miškininkystės institutas tomas.damulis@asu.lt
Vaida Damynaitė Administratorius Studentų reikalų tarnyba Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 258 Vaida.Damynaite@asu.lt 102
Honorata Danilčenko Profesorius mokslų daktaras Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 326 752326 Honoratad@gmail.com 420
Asta Dantaitė Direktoriaus referentė Ekonomikos, apskaitos ir finansų inst. 259 asta.dantaite@asu.lt
Darius Danusevičius Profesorius mokslų daktaras Miško biologijos ir miškininkystės institutas Darius.Danusevicius@asu.lt
Darius Danusevičius Profesorius mokslų daktaras Miško biologijos ir miškininkystės institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 281 752281 Darius.Danusevicius@asu.lt 441
Midona Dapkienė Docentas mokslu daktaras Hidrotechninės statybos inžinerijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 393 752393 Midona.Dapkiene@asu.lt 329
Rimantas Dapkus Docentas mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Rimantas.Dapkus@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai