Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Regina Gailiūnienė Valytojas Pastatų tvarkymo grupė Regina.Gailiuniene@asu.lt
Andrius Gailius Virėjas "Aleksandro Stulginskio universiteto studentų kavinė" Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 220 andrius.gailius@asu.lt
Danutė Gaižiūnienė Referentas Žemės ūkio inžinerijos ir saugos institutas 357 752357 Danute.Gaiziuniene@asu.lt 303
Stasė Garbaravičienė Valytojas Pastatų tvarkymo grupė Stase.Garbaraviciene@asu.lt
Audrius Gargasas Docentas mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Audrius.Gargasas@gmail.com
Audrius Gargasas Profesorius mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 644 Audrius.Gargasas@gmail.com 407
Eglė Gargasienė Referentas Kūno kultūris ir sporto centras Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 251 752251 Egle.Gargasiene@asu.lt 306;307
Rita Garškaitė Lektorius be mokslinio laipsnio Filosofijos, psichologijos ir profesinės edukologijos katedra Rita.Garskaite@asu.lt
Rita Garškaitė Lektorius be mokslinio laipsnio Filosofijos, psichologijos ir profesinės edukologijos katedra Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 323 752323 Rita.Garskaite@asu.lt 614
Valerijus Gasiūnas Vyresnysis mokslo darbuotojas Vandens išteklių inžinerijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 380 752380 Valerijus.Gasiunas@asu.lt 231

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai