Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Jolanta Ibėnienė Mokymo meistras Žemėtvarkos ir geomatikos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 372 752372 Jolanta.Ibeniene@asu.lt 425
Ingrida Ignotaitė Programų vadybininkas Mokslinis tiriamasis sektorius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 377 752377 Ingrida.Ignotaite@asu.lt 227
Alvina Imbrasienė Vyr. laborantas Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 314 752336 Alvina.Imbrasiene@asu.lt 426
Vytautas Ivanauskis Vyr. laborantas Miško biologijos ir miškininkystės institutas Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 276 752276 Vytautas.Ivanauskis@asu.lt 105
Giedrė Ivavičiūtė Lektorius be mokslinio laipsnio Žemėtvarkos ir geomatikos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 491 Giedre.Ivaviciute@asu.lt 436b

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai