Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Jūratė Jacienė Vedėjas VTI lauko bandymų skyrius Parko 6, LT 58102 Vilainiai, Kėdainių r. 834768033 Jurate.Jaciene@asu.lt 36
Asta Jacinaitė Vyr. laborantas Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 314 752314 Asta.Jacinaite@asu.lt 426
Elena Jakienė Docentas mokslų daktaras Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 459 Elena.Jakiene@asu.lt 425
Vaida Jakubauskaitė Studijų išteklių tvarkytojas Vandens išteklių inžinerijos institutas Vaida.Jakubauskaite@asu.lt
Vida Janavičienė Laborantas Miškotvarkos ir medienotyros institutas Vida.Janaviciene@asu.lt
Vida Janavičienė Laborantas Miškotvarkos ir medienotyros institutas Studentų g. 13, Akademija, Kauno r. 269 752269 Vida.Janaviciene@asu.lt 109
Algirdas Janavičius Kiemsargis Transporto ir teritorijos tvarkymo grupė 397 Algirdas.Janavicius@asu.lt
Edmundas Jankauskas Apsaugos darbuotojas Studentų reikalų tarnyba Edmundas.Jankauskas@asu.lt
Vytenis Jankauskas Profesorius mokslų daktaras Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos institutas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 263 752263 Vytenis.Jankauskas@asu.lt 216
Algirdas Janulevičius Docentas mokslų daktaras Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos institutas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 321 752285 Algirdas.Janulevicius@asu.lt 105a

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai