Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Jūratė Jacienė Vedėjas VTI lauko bandymų skyrius 'Parko 6, LT 58102 Vilainiai, Kėdainių r. _x000D_
Asta Jacinaitė Jaunesn. mokslo darb. (val. d.) Projektas "Nualintų ir eroduojamų dirvož Asta.Jacinaite@asu.lt
Asta Jacinaitė Vyr.laborantas Mokslą aptarnaujantys padaliniai Asta.Jacinaite@asu.lt
Asta Jacinaitė Mokymo meistras Mokymo pagalbinis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 314 752314 Asta.Jacinaite@asu.lt 426
Vaida Jakubauskaitė Studijų išteklių tvarkytojas Mokymo pagalbinis personalas Vaida.Jakubauskaite@asu.lt
Vaida Jakubauskaitė Direktoriaus referentė Mokymo pagalbinis personalas Vaida.Jakubauskaite@asu.lt
Vida Janavičienė Laborantas Mokymo pagalbinis personalas Studentų g. 13, Akademija, Kauno r. 269 752269 Vida.Janaviciene@asu.lt 109
Algirdas Janavičius Kiemsargis Techninė ir ūkio tarnyba 397 Algirdas.Janavicius@asu.lt
Vytenis Jankauskas Profesorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 263 752263 Vytenis.Jankauskas@asu.lt 216
Algirdas Janulevičius Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 321 752285 Algirdas.Janulevicius@asu.lt 105a

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai