Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Irma Kačinienė Lektorius be mokslinio laipsnio Filosofijos, psichologijos ir profesinės edukologijos katedra Irma.Kaciniene@asu.lt
Irma Kačinienė Referentas Filosofijos, psichologijos ir profesinės edukologijos katedroje. Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 382 752382 Irma.Kaciniene@asu.lt 618a
Natalija Kaladienė Valytojas Studentų reikalų tarnyba Studentų g. 5, Akademija, Kauno r. 262 752262 Natalija.Kaladiene@asu.lt
Greta Kaminaitė Administratorius Studentų reikalų tarnyba Greta.Kaminaite@asu.lt
Greta Kaminaitė Vadovo pavaduotojas Studentų reikalų tarnyba Studentų g. 5, Akademija, Kauno r. 258 752258 Greta.Kaminaite@asu.lt 102
Vladas Kaminskas Laborantas Akvakultūros centras Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 471 Vladas.Kaminskas@asu.lt 736
Janina Kaminskienė Lektorius be mokslinio laipsnio Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centras Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 577 752275 Janina.Kaminskiene@asu.lt 216
Irena Kanapkienė Jaunesnysis mokslo darbuotojas Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 575 752285 Irena.Kanapkiene@asu.lt 217
Albertas Kapočius Vyr. laborantas Matematikos, fizikos ir informacinių technologiju centras Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 523 275 752275 Albertas.Kapocius@asu.lt 120
Lina Violeta Karalienė Knygrišys Leidybos centras Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 395 752395 lina-violeta.karaliene@asu.lt 115

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai