Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Irma Kačinienė Studijų išteklių tvarkytoja Mokymo pagalbinis personalas Irma.Kaciniene@asu.lt
Irma Kačinienė Referentas Mokymo pagalbinis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 382 752382 Irma.Kaciniene@asu.lt 618a
Irma Kačinienė Lektorius be mokslinio laipsnio Pedagoginis personalas Irma.Kaciniene@asu.lt
Natalija Kaladienė Valytojas Studentų reikalų tarnyba Studentų g. 5, Akademija, Kauno r. 262 752262 Natalija.Kaladiene@asu.lt
Greta Kaminaitė Vadovo pavaduotojas Studentų reikalų tarnyba Studentų g. 5, Akademija, Kauno r. 258 752258 Greta.Kaminaite@asu.lt 102
Vladas Kaminskas Laborantas Mokslą aptarnaujantys padaliniai Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 471 Vladas.Kaminskas@asu.lt 736
Janina Kaminskienė Lektorius be mokslinio laipsnio Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 577 752275 Janina.Kaminskiene@asu.lt 216
Irena Kanapkienė Lektorius be mokslinio laipsnio Pedagoginis personalas Irena.Kanapkiene@asu.lt
Irena Kanapkienė Jaunesnysis mokslo darbuotojas Biudžetinis mokslas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 575 752285 Irena.Kanapkiene@asu.lt 217
Lina Violeta Karalienė Knygrišys Kiti mokslą ir studijas aptarnaujantys Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 395 752395 lina-violeta.karaliene@asu.lt 115

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai