Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Danas Labanauskas Suvirintojas Santechnikos grupė 479 Danas.Labanauskas@asu.lt
Gvidonas Labeckas Profesorius mokslų daktaras Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos institutas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 311 752285 Gvidonas.Labeckas@asu.lt 206
Ona Laukaitienė Apsaugos darbuotojas Studentų reikalų tarnyba Universiteto g. 8, Akademija, Kauno r. 256 752256 Ona.Laukaitiene@asu.lt
Vytautas Laukaitis Valdytojas Pastatų tvarkymo grupė Universiteto g. 8a, Akademija, Kauno r. 135 Vytautas.Laukaitis@asu.lt
Lina Lauraitienė Asistentas be moksl.laipsnio Ekonomikos, apskaitos ir finansų institutas lina.lauraitiene@asu.lt
Jurgita Laurikaitienė Lektorius mokslų daktaras Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centras Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 363 752363 Jurgita.Laurikaitiene@asu.lt 506
Kastytis Laurinaitis Lektorius mokslų daktaras Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos institutas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 457 752285 Kastytis.Laurinaitis@asu.lt 110
Eligijus Laurinavičius Lektorius be mokslinio laipsnio Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centras Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 577 752275 Eligijus.Laurinavicius@asu.lt 216
Alvydas Laurinėnas Mokymo meistras Žemės ūkio inžinerijos ir saugos institutas 540 752376 Alvydas.Laurinenas@asu.lt 203
Kęstutis Lauruška Teritorijos apsaugos darbuotojas Pastatų tvarkymo grupė Kestutis.Lauruska@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai