Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Virginija Macienė Vyriaus. kasininkas Buhalterinės apskaitos skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 464 752349 Virginija.Maciene@asu.lt 223
Agnė Mačiulaitienė Barmenas-padavėjas "Aleksandro Stulginskio universiteto studentų kavinė" Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 220 752220 Agne.Maciulaitiene@asu.lt
Mindaugas Mačiulaitis Vedėjas "Aleksandro Stulginskio universiteto studentų kavinė" Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 220 752220 Mindaugas.Maciulaitis@asu.lt
Arvydas Mačiunskas Technikas elektrikas Energetikos grupė
Violeta Makarevičienė Profesorius mokslų daktaras Aplinkos ir ekologijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 292 752292 Violeta.Makareviciene@asu.lt 311
Violeta Makarevičienė Vyriausia mokslo darbuotoja Aplinkos technologijos cheminių ir biocheminių tyrimų laboratorija Studentų g. 15a, Akademija, Kauno r. 292 752292 Violeta.Makareviciene@asu.lt B306
Ekaterina Makrickiene Asistentas be moksl.laipsnio Miško biologijos ir miškininkystės institutas Ekaterina.Makrickiene@asu.lt
Valdemaras Makutėnas Docentas mokslų daktaras Ekonomikos, apskaitos ir finansų institutas Valdemaras.Makutenas@asu.lt
Valdemaras Makutėnas Docentas mokslų daktaras Ekonomikos, apskaitos ir finansų institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 306 752306 Valdemaras.Makutenas@asu.lt 315
Daiva Makutėnienė Docentas mokslų daktaras Ekonomikos, apskaitos ir finansų institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 306 752306 Daiva.Makuteniene@asu.lt 315

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai