Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Virginija Macienė Vyriaus. kasininkas Administracija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 464 752349 Virginija.Maciene@asu.lt 223
Virginija Macienė Finansininkas (valand.darbui) Projektas "Inovatyvus daržo augalų Virginija.Maciene@asu.lt
Virginija Macienė Finansininkas (valand.darbui) Projektas "Nualintų ir eroduojamų dirvož Virginija.Maciene@asu.lt
Agnė Mačiulaitienė Barmenas-padavėjas KITA VEIKLA."ASU studentų kavinė" Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 220 752220 Agne.Maciulaitiene@asu.lt
Mindaugas Mačiulaitis Vedėjas KITA VEIKLA."ASU studentų kavinė" Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 220 752220 Mindaugas.Maciulaitis@asu.lt
Arvydas Mačiunskas Technikas elektrikas Techninė ir ūkio tarnyba arvydas.maciunskas@asu.lt
Violeta Makarevičienė Vyriausia mokslo darbuotoja Biudžetinis mokslas Studentų g. 15a, Akademija, Kauno r. 292 752292 Violeta.Makareviciene@asu.lt B306
Violeta Makarevičienė Profesorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 292 752292 Violeta.Makareviciene@asu.lt 311
Evaldas Makrickas Specialistas (val. darbui) Tikslinio finansavimo sutartys evaldas.makrickas@asu.lt
Ekaterina Makrickiene Jaunesnysis mokslo darbuotojas Projektas Nr. M-06-11/16 (G.Mozgeris) Ekaterina.Makrickiene@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai