Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Ona Nacevičienė Laborantė Mokymo pagalbinis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 498 Ona.Naceviciene@asu.lt 404
Daiva Namavičienė Vyresn. buhalteris Ūkiskaitinis mokslas daiva.namaviciene@asu.lt
Daiva Namavičienė Vyresn. buhalteris Administracija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 274 752274 daiva.namaviciene@asu.lt 232
Martynas Narmontas Administratorius Studentų reikalų tarnyba Martynas.Narmontas@asu.lt
Justinas Naruševičius sistemų administratorius Kiti mokslą ir studijas aptarnaujantys Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 407 752301 Justinas.Narusevicius@asu.lt 156
Vilma Naujokienė Asistentas be moksl.laipsnio Pedagoginis personalas Vilma.Naujokiene@asu.lt
Vilma Naujokienė Asistentas be moksl.laipsnio Pedagoginis personalas Vilma.Naujokiene@asu.lt
Kęstutis Navickas Profesorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Kestutis.Navickas@asu.lt
Albinas Navickas Darbininkas Techninė ir ūkio tarnyba 397 Albinas.Navickas@asu.lt
Kęstutis Navickas Inovac. ir technolog. perdavimo mentorė Projektas "Komunikacijos ir technologijų Kestutis.Navickas@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai