Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Ona Nacevičienė Vyr. laborantas Žemės ūkio ir maisto mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 498 Ona.Naceviciene@asu.lt 404
Daiva Namavičienė Vyresn. buhalteris Mokslinis tiriamasis sektorius daiva.namaviciene@asu.lt
Daiva Namavičienė Vyresn. buhalteris Buhalterinės apskaitos skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 274 752274 daiva.namaviciene@asu.lt 232
Martynas Narmontas Administratorius Studentų reikalų tarnyba Martynas.Narmontas@asu.lt
Justinas Naruševičius sistemų administratorius Kanceliarija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 407 752301 Justinas.Narusevicius@asu.lt 156
Vilma Naujokienė Asistentas be moksl.laipsnio Energetikos ir biotechnologijų inžinerijos institutas Vilma.Naujokiene@asu.lt
Vilma Naujokienė Asistentas be moksl.laipsnio Žemės ūkio inžinerijos ir saugos institutas Vilma.Naujokiene@asu.lt
Donata Navajauskaitė Administratorius Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 113 donata.navajauskaite@yahoo.com 231
Stasė Navasaitienė Docentas mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 391 Stase.Navasaitiene@asu.lt 409
Albinas Navickas Darbininkas Transporto ir teritorijos tvarkymo grupė 397 Albinas.Navickas@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai