Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Juozas Padgurskas Profesorius mokslų daktaras Jėgos ir transporto mašinų inžinerijos institutas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 408 752263 Juozas.Padgurskas@asu.lt 216
Eugenija Pakalnienė studijų administratorius Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto dekanatas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 752260 Eugenija.Pakalniene@asu.lt 227
Rasa Pakeltienė Lektorius mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 328 Rasa.Pakeltiene@asu.lt 518
Rasa Pakeltienė Prodekanas Ekonomikos ir vadybos fakultetas Rasa.Pakeltiene@asu.lt
Raimondas Paliulionis Santechnikas Santechnikos grupė Raimondas.Paliulionis@asu.lt
Mečys Palšauskas Docentas mokslų daktaras Žemės ūkio inžinerijos ir saugos institutas Studentų g. 15a, Akademija, Kauno r. 528 752206 Mecys.Palsauskas@asu.lt 201
Alma Paltarokaitė Vyr. laborantas Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 451 Alma.Paltarokaite@asu.lt 531
Giedrius Pašakarnis Lektorius mokslų daktaras Žemėtvarkos ir geomatikos institutas giedrius.pasakarnis@asu.lt
Rasa Paškevičienė Studijų išteklių tvarkytojas Kalbų katedra Rasa.Paskeviciene@asu.lt
Rasa Paškevičienė Studijų vyriaus.vadybininkas Studijų administravimo grupė Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 633 Rasa.Paskeviciene@asu.lt 339

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai