Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Juozas Račilauskas Vairuotojas Transporto ir teritorijos tvarkymo grupė Juozas.Racilauskas@asu.lt
Juozas Račilauskas Vairuotojas Transporto ir teritorijos tvarkymo grupė 397 Juozas.Racilauskas@asu.lt
Jūratė Račilauskienė Agronomas gėlininkas Transporto ir teritorijos tvarkymo grupė 397 Jurate.Racilauskiene@asu.lt
Rasa Račiūnaitė-Paužuolienė Docentas mokslų daktaras Filosofijos, psichologijos ir profesinės edukologijos katedra rasa.raciunaite@asu.lt
Rasa Račiūnaitė-Paužuolienė Docentas mokslų daktaras Filosofijos, psichologijos ir profesinės edukologijos katedra rasa.raciunaite@asu.lt
Nijolė Račkauskaitė Docentas mokslų daktaras Kalbų katedra Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Nijole.Rackauskaite@asu.lt 335
Vilija Račkauskienė Administratorius Kanceliarija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 410 - Vilija.Rackauskiene@asu.lt 135
Algirdas Radzevičius Docentas mokslu daktaras Hidrotechninės statybos inžinerijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 393 752393 Algirdas.Radzevicius@asu.lt 329
Arvydas Radžiulis Vyr. laborantas Technologijų saugos laboratorija Arvydas.Radziulis@asu.lt
Arvydas Radžiulis Laborantas Žemės ūkio inžinerijos ir saugos institutas 418 752376 Arvydas.Radziulis@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai