Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Juozas Račilauskas Vairuotojas Techninė ir ūkio tarnyba Juozas.Racilauskas@asu.lt
Juozas Račilauskas Vairuotojas Techninė ir ūkio tarnyba 397 Juozas.Racilauskas@asu.lt
Jūratė Račilauskienė Agronomas gėlininkas Techninė ir ūkio tarnyba 397 Jurate.Racilauskiene@asu.lt
Mantas Račiukaitis Laborantas Bandymų stotis
Rasa Račiūnaitė-Paužuolienė Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas rasa.raciunaite@asu.lt
Vilija Račkauskienė Administratorius Kiti mokslą ir studijas aptarnaujantys Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 410 788115 Vilija.Rackauskiene@asu.lt 135
Algirdas Radzevičius Veiklų vykdytojas (val. darbui) Projektas "Village Waters" (Česonienė) Algirdas.Radzevicius@asu.lt
Algirdas Radzevičius Docentas mokslu daktaras Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 393 752393 Algirdas.Radzevicius@asu.lt 329
Arvydas Radžiulis Vyr. laborantas Mokslą aptarnaujantys padaliniai Arvydas.Radziulis@asu.lt
Arvydas Radžiulis Laborantas Mokslą aptarnaujantys padaliniai 418 752376 Arvydas.Radziulis@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai