Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Gintarė Sabalinkienė Lektorius mokslų daktaras Miško biologijos ir miškininkystės institutas Studentų g. 9, Akademija, Kauno r. 276 752276 gintare.sabalinkiene@asu.lt 105
Nomeda Sabienė Docentas mokslų daktaras Aplinkos ir ekologijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 308 752308 Nomeda.Sabiene@asu.lt 716
Nomeda Sabienė Vyresnysis mokslo darbuotojas Aplinkos tyrimo laboratorija Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 308 752309 Nomeda.Sabiene@asu.lt 716
Juozas Sadauskas Traktorininkas VTI lauko bandymų skyrius Parko 6, LT 58102 Vilainiai, Kėdainių r. Juozas.Sadauskas@asu.lt mechaninės dirb
Remigija Sadzevičienė Meno vadovas Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. Remigija.Sadzeviciene@asu.lt 317
Romualdas Sadzevičius Meno vadovas Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. Romualdas.Sadzevicius@asu.lt 319
Laura Saikevičiūtė Vyresn. bibliotekininkas Vartotojų aptarnavimo ir spaudinių saugojimo skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 304 Laura.Saikeviciute@asu.lt 235
Aurelija Sakalauskaitė Lektorius be mokslinio laipsnio Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centras Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 577 752275 Aurelija.Sakalauskaite@asu.lt 216
Jonas Saladis Lektorius mokslų daktaras Miškotvarkos ir medienotyros institutas Studentų g. 13, Akademija, Kauno r. 518 752269 Jonas.Saladis@asu.lt 103
Jonas Saladis Lektorius mokslų daktaras Miškotvarkos ir medienotyros institutas Jonas.Saladis@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai