Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Juozas Sadauskas Traktorininkas VTI lauko bandymų skyrius 'Parko 6, LT 58102 Vilainiai, Kėdainių r. _x000D_
Remigija Sadzevičienė Meno vadovas Administracija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. Remigija.Sadzeviciene@asu.lt 317
Romualdas Sadzevičius Meno vadovas Administracija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. Romualdas.Sadzevicius@asu.lt 319
Laura Saikevičiūtė Vyresn. bibliotekininkas Kiti mokslą ir studijas aptarnaujantys Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 304 Laura.Saikeviciute@asu.lt 235
Aurelija Sakalauskaitė Lektorius be mokslinio laipsnio Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 577 752275 Aurelija.Sakalauskaite@asu.lt 216
Jonas Saladis Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 13, Akademija, Kauno r. 518 752269 Jonas.Saladis@asu.lt 103
Mindaugas Samuolaitis Asistentas be moksl.laipsnio Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 236 Mindaugas.Samuolaitis@asu.lt 416
Giedrė Samuolienė Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 385 752385 Giedre.Samuoliene@asu.lt 411
Antanas Sankauskas Autošaltkalvis Techninė ir ūkio tarnyba Antanas.Sankauskas@asu.lt
Antanas Sankauskas Vairuotojas Techninė ir ūkio tarnyba 397 Antanas.Sankauskas@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai