Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Dovydas Talijūnas Vyr. laborantas Miško biologijos ir miškininkystės institutas Dovydas.Talijunas@asu.lt
Saulina Tamošauskienė Archyvaras Kanceliarija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 358 752358 Saulina.Tamosauskiene@asu.lt 121
Alfonsas Sigitas Tamošiūnas Profesorius mokslų daktaras Biologijos ir augalų biotechnologijos institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. Alfonsas-Sigitas.Tamosiunas@asu.lt 413
Silva Tamošiūnienė Vadovybės atstovas kokybei silva.tamosiuniene@asu.lt
Silva Tamošiūnienė Grupės vadovė Strateginio valdymo ir investicijų skyrius Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 122 752122 silva.tamosiuniene@asu.lt 213
Aušra Tamulaitienė Studijų išteklių tvarkytojas Aplinkos ir ekologijos institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 224 752224 Ausra.Tamulaitiene@asu.lt 518
Vilma Tamulienė Docentas mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas vilma.tamuliene@gmail.com
Vilma Tamulienė Docentas mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 475 vilma.tamuliene@gmail.com 417
Danguolė Tamutienė Referentas Biologijos ir augalų biotechnologijos instittutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 265 752265 Danguole.Tamutiene@asu.lt 302
Vytautas Tamutis Docentas mokslų daktaras Biologijos ir augalų biotechnologijos institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 519 752265 Vytautas.Tamutis@asu.lt 323

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai