Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Aistė Urbaitė Lektorius be mokslinio laipsnio Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Aiste.Urbaite@asu.lt 335
Rita Urbaitytė Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 634 752382 r.urbaityte@gmail.com 603
Sigrida Urbienė Dekano referentė Mokymo pagalbinis personalas 293 sigrida.urbiene@asu.lt
Sigrida Urbienė inžinierius kompiuterininkas Mokymo pagalbinis personalas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 405 752405 sigrida.urbiene@asu.lt 121A
Daiva Urbonienė studijų administratorius Mokymo pagalbinis personalas Daiva.Urboniene@asu.lt
Janina Urbonienė Valytojas Techninė ir ūkio tarnyba Janina.Urboniene@asu.lt
Daiva Urbonienė Prorektorių referentė Administracija Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 431 752332 Daiva.Urboniene@asu.lt 237
Jūratė Urbonienė Lektorius be mokslinio laipsnio Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Jurate.Urboniene@asu.lt 335
Daiva Urmonienė Lektorius be mokslinio laipsnio Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 328 752328 Daiva.Urmoniene@asu.lt 518
Nobertas Uselis Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 498 Nobertas.Uselis@asu.lt 404

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai