Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Aistė Urbaitė Lektorius be mokslinio laipsnio Kalbų katedra Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Aiste.Urbaite@asu.lt 335
Rita Urbaitytė Lektorius mokslų daktaras Filosofijos, psichologijos ir profesinės edukologijos katedra Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 634 752382 r.urbaityte@gmail.com 603
Sigrida Urbienė Dekano referentė Agronomijos fakulteto dekanatas 293 sigrida.urbiene@asu.lt
Sigrida Urbienė inžinierius kompiuterininkas Agronomijos fakulteto dekanatas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 405 752405 sigrida.urbiene@asu.lt 121A
Janina Urbonienė Valytojas Pastatų tvarkymo grupė Janina.Urboniene@asu.lt
Jūratė Urbonienė Lektorius be mokslinio laipsnio Kalbų katedra Jurate.Urboniene@asu.lt
Jūratė Urbonienė Lektorius be mokslinio laipsnio Kalbų katedra Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Jurate.Urboniene@asu.lt 335
Daiva Urbonienė studijų administratorius Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekanatas Daiva.Urboniene@asu.lt
Daiva Urbonienė studijų administratorius Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekanatas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 332 480 752332 Daiva.Urboniene@asu.lt 303
Daiva Urmonienė Lektorius be mokslinio laipsnio Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 328 752328 Daiva.Urmoniene@asu.lt 518

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai