Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Ilona Vagusevičienė Mokslo darbuotojas (val.darbui) Tikslinio finansavimo sutartys Ilona.Vaguseviciene@asu.lt
Ilona Vagusevičienė Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Ilona.Vaguseviciene@asu.lt
Ilona Vagusevičienė Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 459 Ilona.Vaguseviciene@asu.lt 425
Aušra Vaičienė Valytojas Techninė ir ūkio tarnyba Ausra.Vaiciene@asu.lt
Edvardas Vaiciukevičius Prodekanas Administracijos valdymo personalas Edvardas.Vaiciukevicius@asu.lt
Edvardas Vaiciukevičius Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 332 627 752332 Edvardas.Vaiciukevicius@asu.lt 305
Vilimantas Vaičiukynas Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Vilimantas.Vaiciukynas@asu.lt
Vilimantas Vaičiukynas Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 337 752337 Vilimantas.Vaiciukynas@asu.lt 228
Danutė Vaičiukynienė Profesorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas danute.vaiciukyniene@asu.lt
Vaclovas Vaičius Vyr. laborantas Mokymo pagalbinis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 471 752471 Vaclovas.Vaicius@asu.lt 745

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai