Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Archyvas Centriniai rūmai 121 358 752358 archyvas@asu.lt
Agronomijos fakultetas Centriniai rūmai 304,303 433 752203, 752293 af@asu.lt
Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Centriniai rūmai 522 229 752229, 752211 admi@asu.lt
Agronomijos dekanatas Centriniai rūmai 341,339 433 752203, 752293 af@asu.lt
Aplinkos ir ekologijos institutas Centriniai rūmai 518 224 752224 aei@asu.lt
Administracija Centriniai rūmai
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Erika Zabulionienė Studijų išteklių tvarkytoja Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 214 752214 Erika.Zabulioniene@asu.lt 404
Audrius Zajančkauskas Docentas mokslų daktaras Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centras Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 578 752275 Audrius.Zajanckauskas@asu.lt 115
Audrius Zajančkauskas Vyriaus. specialistas Studijų kokybės grupė Audrius.Zajanckauskas@asu.lt
Ernestas Zaleckas Docentas mokslų daktaras Aplinkos ir ekologijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 215 752215 Ernestas.Zaleckas@asu.lt 308
Ernestas Zaleckas Mokslo darbuotojas Biodyzelino, bioetanolio ir biologinių tepalų laboratorija Studentų g. 15a, Akademija, Kauno r. 292 752292 Ernestas.Zaleckas@asu.lt B207
Jurgita Zaleckienė Lektorius mokslų daktaras Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 391 Jurgita.Zaleckiene@asu.lt 409
Romualdas Zemeckis Prorektorius Administracijos valdymo personalas Romualdas.Zemeckis@asu.lt
Danutė Zinkevičienė Profesorius mokslų daktaras Ekonomikos, apskaitos ir finansų institutas Danute.Zinkeviciene@asu.lt
Danutė Zinkevičienė Profesorius mokslų daktaras Ekonomikos, apskaitos ir finansų institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 581 752249 Danute.Zinkeviciene@asu.lt 208
Remigijus Zinkevičius Docentas mokslų daktaras Žemės ūkio inžinerijos ir saugos institutas Studentų g. 15a, Akademija, Kauno r. 618 752206 Remigijus.Zinkevicius@asu.lt 208

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai