Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Stojančiųjų priėmimo ir informavimo kabinetas Centriniai rūmai 159 200 75200 priemimas@asu.lt
Studijų skyrius Centriniai rūmai 232, 233, 345 245 752245 studijos@asu.lt
Strateginio valdymo ir investicijų skyrius Centriniai rūmai 214, 213, 215, 216 216 752216 jurgita.baranauskiene@asu.lt
Studentų atstovybė 3-ieji rūmai 370 752370 asusa@asu.lt
Studentų reikalų tarnyba 2-asis bendrabutis 102 258 752258 srt@asu.lt
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Rita Abračinskienė Referentas Energetikos ir biotechnologijų inžinerijos institutas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 219 752219 Rita.Abracinskiene@asu.lt 309
Jolita Abraitienė Prodekanas Miškų ir ekologijos fakultetas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 126 788126 Jolita.Abraitiene@asu.lt 519
Lina Abraitienė Asistentas be moksl.laipsnio Kalbų katedra Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Lina.Abraitiene@asu.lt 335
Jolita Abraitienė Lektorius mokslų daktaras Aplinkos ir ekologijos institutas Studentų g. 3, Akademija, Kauno r. Jolita.Abraitiene@asu.lt 317
Jolita Abraitienė Lektorius mokslų daktaras Aplinkos ir ekologijos institutas Jolita.Abraitiene@asu.lt
Aldona Abraitienė Apsaugos darbuotojas Pastatų tvarkymo grupė Aldona.Abraitiene@asu.lt
Aida Adamavičienė Prodekanas (studijoms) Agronomijos fakultetas Aida.Adamaviciene@asu.lt
Aida Adamavičienė Lektorius mokslų daktaras Agroekosistemų ir dirvožemio mokslų institutas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 221 752221 Aida.Adamaviciene@asu.lt 521
Inga Adamonytė Docentas mokslų daktaras Vandens išteklių inžinerijos institutas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 286 752286 Inga.Adamonyte@asu.lt 330A
Marius Aleinikovas Docentas mokslų daktaras Miškotvarkos ir medienotyros institutas Studentų g. 13, Akademija, Kauno r. 269 752269 m.aleinikovas@mi.lt 202

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai