Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Stojančiųjų priėmimo ir informavimo kabinetas Centriniai rūmai 159 200 752200 priemimas@asu.lt
Studijų skyrius Centriniai rūmai 232, 233, 345 245 752245 studijos@asu.lt
Strateginio valdymo ir investicijų skyrius Centriniai rūmai 214, 213, 215, 216 216 752216 jurgita.baranauskiene@asu.lt
Studentų atstovybė 3-ieji rūmai 370 752370 asusa@asu.lt
Studentų reikalų tarnyba 2-asis bendrabutis 102 258 752258 srt@asu.lt
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Rita Abračinskienė Referentas Mokymo pagalbinis personalas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 219 752219 Rita.Abracinskiene@asu.lt 309
Aldona Abraitienė Apsaugos darbuotojas Techninė ir ūkio tarnyba Aldona.Abraitiene@asu.lt
Jolita Abraitienė Prodekanas Administracijos valdymo personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 126 788126 Jolita.Abraitiene@asu.lt 519
Lina Abraitienė Asistentas be moksl.laipsnio Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Lina.Abraitiene@asu.lt 335
Jolita Abraitienė Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 3, Akademija, Kauno r. Jolita.Abraitiene@asu.lt 317
Aida Adamavičienė Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 221 752221 Aida.Adamaviciene@asu.lt 521
Aida Adamavičienė Prodekanas (studijoms) Administracijos valdymo personalas Aida.Adamaviciene@asu.lt
Inga Adamonytė Vadovas Projektas "Drėgmės režimo dirvožemyje re Inga.Adamonyte@asu.lt
Inga Adamonytė Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 286 752286 Inga.Adamonyte@asu.lt 330A
Petras Adeikis Asistentas be moksl.laipsnio Pedagoginis personalas petras.adeikis@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai