Kontaktų paieška

Padalinio pavadinimas Pastatas Kabinetas Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas
Verslumo ugdymo centras 3-ieji rūmai 520 249 752249
Vidaus audito tarnyba Centriniai rūmai 212 381 752381 rasa.bleizgiene@asu.lt
Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius Centriniai rūmai 231 113 788113 vrs@asu.lt
Verslo ir kaimo plėtros vadybos institutas 3-ieji rūmai 407 214 752214 vkpvi@asu.lt
Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultetas 3-ieji rūmai 713 260 752260, 752350 vz@asu.lt
Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto dekanatas 3-ieji rūmai 227 260 752260, 752350 vz@asu.lt
Vandens išteklių inžinerijos institutas 3-ieji rūmai 725,727 253, 337 752353, 752337 viii@asu.lt
Darbuotojas Pareigos Padalinys Adresas* Vietinis telefonas Telefonas El. pašto adresas Kabineto numeris
Rita Abračinskienė Referentas Mokymo pagalbinis personalas Studentų g. 15, Akademija, Kauno r. 219 752219 Rita.Abracinskiene@asu.lt 309
Jolita Abraitienė Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 3, Akademija, Kauno r. Jolita.Abraitiene@asu.lt 317
Lina Abraitienė Asistentas be moksl.laipsnio Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 390 752390 Lina.Abraitiene@asu.lt 335
Jolita Abraitienė Prodekanas Administracijos valdymo personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 126 788126 Jolita.Abraitiene@asu.lt 519
Aldona Abraitienė Apsaugos darbuotojas Techninė ir ūkio tarnyba Aldona.Abraitiene@asu.lt
Aida Adamavičienė Prodekanas (studijoms) Administracijos valdymo personalas Aida.Adamaviciene@asu.lt
Aida Adamavičienė Lektorius mokslų daktaras Pedagoginis personalas Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. 221 752221 Aida.Adamaviciene@asu.lt 521
Inga Adamonytė Docentas mokslų daktaras Pedagoginis personalas Universiteto g. 10, Akademija, Kauno r. 286 752286 Inga.Adamonyte@asu.lt 330A
Inga Adamonytė Vadovas Projektas "Drėgmės režimo dirvožemyje re Inga.Adamonyte@asu.lt
Petras Adeikis Asistentas be moksl.laipsnio Pedagoginis personalas petras.adeikis@asu.lt

* Adresų paaiškinimai

Trump. Paaiškinimas Trump. Paaiškinimas
C.r. Centriniai rūmai m.p. Mokymo poligonas
II r. Antri rūmai b.st. Bandymų stotis
III r. Treti rūmai mk Miškotvarkos katedros pastatas
IV r. Ketvirti rūmai ŽŪMK Žemės ūkio mašinų katedros mokomasis korpusas
Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai