Lietuvos 100-mečio stipendijos emigrantams

2018-08-13
556

Šiais, mūsų Valstybės  jubiliejiniais metais, ragindamas užsienyje gyvenančius mūsų jaunuolius aktyviau ryžtis studijoms Tėvynėje, o ateityje – ir grįžti į ją, Aleksandro Stulginskio universitetas įsteigė išskirtines Lietuvos 100-mečio stipendijas.

100 Eur dydžio kasmėnesines stipendijas gaus su geriausiais konkursiniais balais įstoję emigracijoje gyvenantys pirmakursiai, pasirinkę ištęstinių studijų formą bei siejantys savo ateitį su Lietuva.

Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) nuotoliniu būdu sėkmingai studijuoja įvairiose pasaulio šalyse gyvenantys lietuviai, tarp jų – ir šeštus metus Vokietijoje gyvenanti Rūta Budrytė. Mergina neatsitiktinai yra pasirinkusi logistikos ir prekybos studijų programą universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultete. Mat, gyvendama svetur, Rūta dirba logistikos srityje solidžioje kompanijoje „WLC Würth Logistik“.

Merginos studijų tikslas – pagilinti profesines žinias, kurias vėliau galėtų pritaikyti ir grįžusi į Lietuvą. „Gyvenant užsienyje ASU siūloma ištęstinių studijų forma yra labai patogi. Per metus vyksta dvi sesijos pačiame universitete. Tam pakanka tik laiku susiplanuoti atostogas ir parvažiuoti į Lietuvą. Taip pat visas kitas studijų procesas organizuojamas internetu. Konkrečių egzaminų datos nustatomos bendru studentų ir dėstytojų susitarimu. Dėstytojai yra tikrai labai geranoriški ir visada priima atvykusiuosius laikyti egzaminų ir po nustatyto termino“, – su šypsena pasakoja pašnekovė, pastebėdama, kad be abejo, tenka daug mokytis savarankiškai, tačiau jei žmogus renkasi nuotolinių studijų formą, turi būti tam pasiryžęs.“ – patirtimi dalijasi Vokietijoje gyvenanti ASU studentė.

Norint studijuoti ištęstine (buv. neakivaizdine) studijų forma, taip pat galima pretenduoti ir užimti valstybės finansuojamą studijų vietą. Daugiau informacijos apie laisvas valstybės finansuojamas studijų vietas ir papildomą priėmimą rasite  ČIA.

Prašymus galite teikti LAMA BPO informacinėje sistemoje rugpjūčio 13–17 d. iki 15 val.

Iškilo klausimų? Kreipkis

ASU Stojančiųjų priėmimo grupė, ASU Centriniai rūmai, 159 kab., Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. arba priemimas@asu.lt, tel. 8 37 752 200 arba 8 655 47 241

Priėmimo grupė

Stojančiųjų priėmimo grupės vadovė Giedrė Giedraitytė
El. paštas: giedre.giedraityte@asu.lt
tel. nr.: 8 683 84751
FB: https://www.facebook.com/giedre.giedraityte
Stojančiųjų priėmimo grupės vadybininkė Emilija Žikaitė
El. paštas: emilijazikaite@gmail.com
tel. nr.: 8 677 26483
FB: https://www.facebook.com/emilija.zikaite
Stojančiųjų priėmimo grupės vadybininkė Jolita Žagarienė
El. paštas: jolita.zagariene@asu.lt
tel. nr.: 8 655 47241
FB: https://www.facebook.com/jolita.zagariene

 

 

Komentuok


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai