Naujoji ASU SA prezidentė – Liveta Budreckytė

2017-11-15
479

Aleksandro Stulginskio universiteto Studentų atstovybės (ASU SA) naująja prezidente tapo Agronomijos fakulteto 3 kurso studentė Liveta Budreckytė. Ji pastaruosius metus buvo atstovybės viceprezidentė, Senato narė, renginių ir laisvalaikio komiteto koordinatorė.

„Kartu su labai stipria ir kompetentinga koordinatorių komanda stengsimės sukurti gerą aplinką kiekvienam bendruomenės nariui. Skatinsime, kad organizacija taptų atvira ir tarptautinė, bandysime palaikyti ryšius ir bendravimą su užsienio studentais, nes suprantame, kad studentų atstovavimas turi būti grįstas visų studentų poreikių patenkinimu, sukuriant palankią socialinę ir akademinę aplinką,“ – teigia ASU SA naujoji prezidentė Liveta Budreckytė.

Liveta po paskaitų laiką skiria visuomeninei veiklai, domisi inovacijomis, tarptautiniais ryšiais, aktualijomis Lietuvoje. Laisvalaikį leidžia gamtoje, keliaudama, priklauso medžiotojų klubui, aktyviai vyksta į medžiokles, šaudymo varžybas.

 

Komentarai

Arūnas Kančas 2018-01-18

Laba diena, Organizuojame konferenciją "BLOKČEINAS IR KRIPTOVALIUTOS ARBA KUR INVESTUOJA PROFESIONALAI" Kaune viešbutyje Europa Royale Kaunas, Miško g.11 sausio mėn.27d. Kviečiame dalyvauti Studentams,kurie nesupranta rusiškai,rengiame papildomą konferenciją sausio mėn.28d. su vertimu į lietuvių kalbą AKCIJA STUDENTAMS - apmokėjus iki sausio 20d. kaina - 9.00 Eur. Norinčių dalyvauti sąrašus su duomenimis (vardas,telefono numeris,e-mail),prašau atsiusti į šį e-mail.Bus atsiusta banko sąskaita į kurią reikės padaryti pavedimą VIETŲ KIEKIS RIBOTAS http://kaunas.cryptospace.promo Jei turite kokių klausimų,prašau skambinti arba parašyti Jei nesunku,parašykite ar gavote šį laiškelį Geros dienos Pagarbiai UAB''Aileka'' direktorius Arūnas Kančas +37060191033 akancas@hotmail.com


Komentuok


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai