Nori gauti papildomų balų stodamas į ASU? Pildyk motyvacinį testą

2017-07-17
9

Kai užpildysite motyvacijos vertinimo testą ASU interneto svetainėje, nepamirškite tai pažymėti  bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje, kad Jums suteiktas papildomas balas atsidurtų Jūsų užpildytame prašyme ir būtų įskaičiuotas į konkursinį balą stojantiems į ASU studijų programų valstybės nefinansuojamas vietas.

Žemiau pateikta būtinų atlikti veiksmų eiga.

Priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas informacinėje sistemoje (LAMA BPO) turite prisijungti prie savo paskyros, tuomet:

  1. pasirinkite punktą „PAPILDOMA INFORMACIJA“;
  2. pasirinkite punktą „Kita informacija“;
  3. ieškokite „Dalyvavau ASU organizuotame motyvaciniame teste ir jo metu įrodžiau motyvaciją studijuoti pagal ASU studijų programų profilį“ ir suradę paspauskite „Tinka“,
  4. atsiradusiame lange pasirinkite „Išsaugoti“.

PILDYK MOTYVACINĮ TESTĄ 

Taip pat norime priminti, kad 1 papildomą balą stojantiems į ASU studijų programų valstybės nefinansuojamas vietas pridėsime ASU partnerinių ugdymo įstaigų abiturientams. Šis balas bus suteikiamas automatiškai bendrojo priėmimo sistemoje stojančiajam nurodžius baigtą mokyklą. ASU partnerinių mokyklų sąrašą galite rasti ČIA 

Svarbu: Mažiausias stojamasis konkursinis balas turi būti ne mažesnis kaip 3,0 balai (be už motyvacijos vertinimą suteikiamo papildomo balo).

Komentuok


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai