Pasirašyta bandomojo projekto dėl švietimo lygmens kėlimo regione trišalė bendradarbiavimo sutartis

2017-11-07
299

Lapkričio 3 d. Plungėje Oginskio dvare oficialiai pasirašyta bandomojo projekto dėl švietimo lygmens kėlimo regione trišalė bendradarbiavimo sutartis tarp Plungės rajono savivaldybės, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos ir ASU. Sutartyje numatytas šių trijų institucijų bendradarbiavimas skatinant moksleivių finansinį raštingumą, verslumą ir lyderystę.

Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje vaikams siūlomas verslumo skatinimo būrelis, jį jau lanko 27 moksleiviai, vyksta sustiprinto lygio ekonomikos pamokos.

Tai įsimintina diena Plungės rajonui ir ypač šioms gimnazijoms, jų mokytojams ir mokiniams. Mokyklos keičiasi ir mokiniams sudaromos sąlygos  ne tik mokytis iš vadovėlių, bet įgauti ir praktinių žinių. „Šios mokyklos, galbūt, taps pavyzdžiu kitoms Lietuvos rajonų mokykloms“, – sako iniciatyvos globėjas Seimo narys Jonas Varkalys.

Bandomąjį projektą parengė Plungės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto  skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis. Projekto globėjais tapo LRS narys Jonas Varkalys ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Informaciją parengė EVF dekanė Astrida Miceikienė pagal LR Seimo nario Jono Varkalio pranešimą spaudai.

 

 

 

Komentuok


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai