„Matuokis profesiją” 2018

2018-10-19
221

Svajojame, ieškome, galvojame ir vėl iš naujo. Ieškome įkvėpėjų, sektinų pavydžių ir svajojame vėl. Kaip kas rytą keltis į darbą jaučiant entuziazmą pilve, o kaip susikurti darbo vietą pačiam? Tikslieji mokslai, humanitariniai, o gal viskas viename? Šimtas ir vienas klausimas bei užduotys iškyla galvoje, kuomet svarstome apie savo ateities profesiją, tiesa?

Jau lapkritis 16 d.,, 10:00 – 13:00, V. Putvinskio gatvė 23.

Kviečiame į renginį „Matuokis profesiją 2018“, kuriame savo patirtimis, profesinėmis istorijomis, gyvenimo keliais ir visais jau išgyventais ”dos & don’ts” dalinsis VDU ir ASU absolventai.

Renginyje moksleiviai turės unikalią progą išgirsti, kaip troškimas veikti, įgyvendinti svajonę ir padaryti geriau nei vakar įvairių sričių atstovams padėjo sukurti savąjį sėkmingos karjeros receptą. VDU absolventai pasakos, kas jiems padeda patirti kasdienį gausos ir klestėjimo jausmą ir už kokias profesines pamokas jie yra dėkingi šiandien. Susitikime savais pavyzdžiais dalinsis VDU alumnai: mokytojai, žurnalistai, projektų ir įmonių vadovai, įvairių iniciatyvų autoriai ir kiti savo sričių profesionalai.

Plačiau apie renginį
Registracija

Moksleivių grupės registruojamos el.paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: 8 37 323206.