Seminaras „Sąmoningumo ugdymas kasdieninėje veikloje“

2017-12-07
389

Ar pastebėjai, kad kasdienės veiklos įkarštyje apima jausmas, jog per greitai bėga laikas ir pragyvento mėnesio, savaitės ar dienos nepajautei. Taip nutinka, nes mūsų protas didžiąją laiko dalį būna užimtas planuojant ir stengiantis paskirstyti dėmesį į kuo daugiau kasdienių darbų ir užduočių,  nerimaujant ar viską suspėsime, ar pavyks pasiekti tikslą, ar nenutiks kas nors blogo, arba galvojant apie praeities įvykius? Todėl rūpesčių sūkuryje išgyvename stresą, jaučiame nerimą ir įtampą, liūdesį, gailestį ir pyktį, esame išsiblaškę, emociškai pavargstame, jaučiame nepasitenkinimą savimi, aplinkiniais ir gyvenimu apskritai.

Apie visa tai ir dar daug įdomių bei naudingų dalykų, pritaikomų pašėlusio tempo kasdienybėje, kalbėsime ir praktikuosime mūsų rengiamame seminare gruodžio 13 d.,    18.00 val. III r. 615 aud.

 Seminare turėsite galimybę daugiau sužinoti apie savipagalbos būdus, kurie padeda ugdyti gebėjimą sąmoningai valdyti dėmesį ir pilnavertiškai išgyventi dabarties momentą – tą vienintelį, kuriame iš tiesų gyvename, siekiame tikslų, reiškiame jausmus, galime stebėti aplinką, liesti, užuosti kvapus, pajausti skonį, girdėti garsus ir bendrauti. Susipažinsite kaip paprastai galime sumažinti streso lygį kasdienės veiklos įkarštyje, pajusti daugiau vidinės ramybės akimirkų bei pasitenkinimo gyvenimu ir savimi.

Lektorės:
Irena Pėstininkienė – medicinos psichologė psichoterapeutė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichoterapijos asociacijos narė.
Dovilė Valiūnė – psichologė-psichoterapeutė, dėmesingu įsisąmoninimu besidominti nuo 2011 m. Disertacijoje tyrinėjanti dėmesingo įsisąmoninimo taikymo svarbą emocijų kontrolei. Nuolat dalyvauja tarptautinėse ir nacionalinėse konferencijose pristatydama mokslinius pranešimus.

Informacija pasiteiravimui: stresovaldymas@gmail.com

REGISTRACIJA 


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai