Sėkmingai startavo „Jaunojo lyderio stovykla 2017“

2017-06-27
351

Birželio 27 d. Aleksandro Stulginskio universitete Ekonomikos ir vadybos fakultete startavo „Jaunojo lyderio stovykla 2017“. Daugiausiai moksleivių atvyko iš Kauno rajono, taip pat prisijungė nemaža dalis iš kitų miestų. Stovyklos partneriais šiais metais tapo Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, taip pat ASU Alumni. Stovyklos atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Aistė Sinkevičienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vytas Čičelis, ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanė prof. dr. Asta Raupelienė. Stovykla moksleiviams nemokama, todėl joje galėjo dalyvauti motyvuoti, registracijos ir atrankos etapus praėję moksleiviai.

Kaip ir kasmet Jaunojo lyderio stovyklos programą intensyviai ruošia ASU studentai bei dėstytojai, o pačią stovyklą organizuoja Verslumo ugdymo centras. Šiais metais moksleiviai turės galimybę nuvykti į laipiojimo pramogas laipiojimo centre „Miegantys drambliai“, išbandys jėgas stalo žaidimų turnyre, su ASU susipažins orientacinio metu, o Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Aistė Sinkevišienė lauks moksleivių Raudondvaryje ir supažindins su Kauno rajono perlais. Taip pat visas dienas vyks kūrybiniai, lavinamieji, ugdomieji užsiėmimai. Siekiant sukurti visapusiškus ryšius su aktyviais moksleiviais, organizuojama kasmetinė „Jaunojo lyderio stovykla“. Jaunojo lyderio stovyklos misija – ugdyti jaunus lyderius, motyvuoti juos būti atsakingais, žingeidžiais, mylėti savo gimtąjį kraštą, pasirinkti studijuoti tose studijose, kurios reikalingos gimtajai vietovei, skatinti baigus studijas dirbti gimtinėje; sudaryti galimybes plėtoti partnerystę tarp moksleivių ir Universiteto bendruomenės; kurti bendras tradicijas.

Stovyklos vadovės Verslumo ugdymo centro direktorė Aistė Čapienė ir vyr. vadybininkė Aistė Ragauskaitė teigia, kad moksleivių laukia ypatingas, kūrybingas ir, žinoma, geras laikas. Jie ne tik labiau pažins save kaip lyderius, bet ir susiras naujų draugų iš visos Lietuvos.

    

Komentuok


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai