Apgyvendinimas

Akademinis miestelis

ASU išskirtinumas – kompaktiškas ir jaukus studentiškas miestelis, įkurtas neurbanizuotoje teritorijoje šalia Kauno miesto. Universiteto miestelį supantys natūralūs plotai kuria malonią, sveiką ir saugią erdvę darbui bei poilsiui. Čia galima džiaugtis Kamšos draustiniu, Nemuno slėnio laukais, plačiomis laukų erdvėmis.
Akademiniame miestelyje sudarytos visos sąlygos gyventi ir ilsėtis. Yra pakankamai viešojo maitinimo įstaigų, parduotuvių, buitinių paslaugų teikėjų. Universiteto teritorijoje veikia du pirminės sveikatos priežiūros centrai. Šalia bendrabučių yra didžiausias Lietuvoje lauko sporto aikštynas. Saugomos ir viešos automobilių stovėjimo aikštelės tenkina studentų ir darbuotojų poreikius. Geras susisiekimas su Kauno miestu leidžia greitai pasiekti miesto centrą, poilsio, pramogų ir kitus objektus. Į Kauno autobusų ir geležinkelio stotis veža 18 autobusas ir 56 mikroautobusas, o 81 mikroautobusas– pro Kauno klinikas į Šiaurės prospektą. Taip pat Universitetas yra šalia tarptautinės magistralės Via Baltica ir tik keletas kilometrų nuo automagistralės Vilnius – Klaipėda. Miestelyje nėra transporto grūsčių, visuomet būna laisvų vietų automobiliui pastatyti.

Bendrabučiai

Vieta ASU bendrabučiuose, esančiuose šalia mokomųjų korpusų, suteikiama visiems to pageidaujantiems Universiteto studentams. Pirmakursiai turi pirmumą apsigyvenant bendrabutyje. ASU – vienintelis tokias sąlygas suteikiantis universitetas Lietuvoje. Šiuo metu bendrabučiuose yra daugiau nei 2400 vietų; juose gyvena dieninių ir neakivaizdinių studijų studentai.
Pirmojo kurso studentams bendrabučiai skiriami jau rugpjūčio mėnesį.

Bendrabučių kambariuose gyvena po 2-3 studentus. Bendrabučiai nuolat atnaujinami. Vienas iš jų yra viešbučio tipo: jame gyvena daugiau patogumų ir prabangos pageidaujantys studentai. Visuose bendrabučiuose įrengtos interneto prieigos. Kasmet puoselėjama ir gražinama bendrabučių aplinka.

Universiteto teritorijoje yra įrengta pakankamai saugomų ir viešų automobilių stovėjimo aikštelių.

Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai