Studijos ir tarptautiškumas

image-1
Kiekvienas ASU studentas turi galimybę rinktis iš 25 studijų programų pirmojoje (bakalauro) ir 20 – antrojoje (magistrantūros) pakopoje. Daugelis Universiteto siūlomų studijų programų parengtos ir anglų kalba, todėl pastaraisiais metais ASU labai išpopuliarėjo tarp užsienio studentų.

ASU nuolat plečia tarptautinę akademinę veiklą, stiprina bendradarbiavimo ryšius su užsienio partneriais studijų mainų, bendrų studijų programų srityse, rengia studijų programas užsienio studentams.

Studijų metu pagal mainų programas ASU studentai gali rinktis dalines studijas daugiau kaip 80 universitetų 27-iose pasaulio šalyse. Pagrindinė mainų plėtotė vyksta per LLP/Erasmus, BOVA (Baltic Forestry, Veterinary and Agricultural University Network) universitetų tinklo, NORDPLUS (Nordplus Framework Programme) programas.

ASU tvirtina ir stiprina ryšius su universitetais įvairiose pasaulio dalyse. Kasmet pagal studijų mainų programą pasirašomos 5–8 naujos sutartys.

Studentai savo karjerą dažnai pradeda dar besimokydami. Glaudus bendradarbiavimas su verslo įmonėmis padeda studentams gauti ne tik stipendiją, bet ir pradėti dirbti pagal specialybę arba kurti savo verslą.