Ką pasėsi..2016

2016 m. kovo 31 – balandžio 2 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyks dvidešimt pirmoji tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2016“.

Parodos tematika:

žemės ūkio technika;

statybos technika ir įranga;

vandentvarkos ir šilumos ūkio įranga;

trąšos ir augalų apsaugos priemonės;

daržininkystė, sodininkystė ir gėlininkystė;

žemės ūkio mokslas ir konsultacinės paslaugos;

kaimo verslai ir amatai;

automobiliai;

leidiniai žemės ūkiui.

Kasmet nuo 2009 m., laikraščio „Verslo žinios“ atliktų tyrimų duomenimis, žemės ūkio paroda „Ką pasėsi…“ yra skelbiama didžiausia, pagal dydį iš visų parodų, tais metais vykusių Lietuvoje. Nuolat tobulinama parodai skirta infrastruktūra. Pastatyti du nauji, moderniai įrengti paviljonai. Pagerintos sąlygos ir senajame paviljone. Privažiavimui prie visų trijų paviljonų įrengti platūs ir patogūs keliai. Tai leidžia tikėtis, kad paroda „Ką pasėsi… 2016“ bus dar didesnė ir gausesnė tiek dalyvių, tiek lankytojų skaičiumi.

Moksleivius kviečiame parodos metu aplankyti ne tik Universiteto miestelį, tačiau užeiti į Universiteto stendą pabendrauti su studentais ir mokslininkais. ASU atstovai patars ir konsultuos pasirenkant studijų programas, papasakos apie karjeros galimybes, finansavimo tvarką, kaip tinkamai pasirengti studijoms.

Iki susitikimo ASU.

Išsamesnę informaciją apie parodą „Ką pasėsi..2016“ galima rasti interneto svetainėje adresu http://www.kapasesi.info/ka-pasesi-2016

Akimirkos iš „Ką pasėsi…2015“.

IMG_2711 IMG_2835 IMG_2868 IMG_2879 IMG_3065

15 min. lt video apie 2015 metų parodą: https://www.youtube.com/watch?v=r22we9v9jHo

Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai