Sprendimų ratas 2016

2016 m. spalio 6 – 8 dienomis vyks devintoji miško, medžioklės, aplinkos ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2016“, Aleksandro Stulginskio universitetas (Akademija, Kauno r.)

Tai vienintelė tokio pobūdžio paroda šalyje, padedanti susipažinti su besikeičiančia aplinka, naujomis aplinkosaugos idėjomis, miškininkystės, medžioklės, gyvulininkystės bei aplinkos tvarkymo temomis.

Didžiausia ir džiugiausia parodos naujovė – du nauji, moderniai įrengti paviljonai, užtikrinantys patogumą ir jaukumą ne tik parodos dalyviams, bet ir gausiems lankytojams.

Jau keletą metų „Sprendimų rate“ ypač aktyviai dalyvauja Jaunieji miško bičiuliai, suvažiuojantys į parodą iš visos Lietuvos. Savo bendraamžiams jie rengia akcijas „Piešiu mišką“ ir „Pažink mišką“, nugalėtojus apdovanoja naudingais ir maloniais prizais.

Moksleivius kviečiame parodos metu aplankyti ne tik Universiteto miestelį, tačiau užeiti į Universiteto stendą pabendrauti su studentais, mokslininkais. ASU atstovai patars ir konsultuos pasirenkant studijų programas, papasakos apie karjeros galimybes, finansavimo tvarką, kaip tinkamai pasirengti studijoms.

Iki susitikimo ASU.

Išsamesnę informaciją apie parodą „Sprendimų ratas 2016“ galima rasti interneto svetainėje adresu www.sprendimuratas.lt

Akimirkos iš „Sprendimų ratas 2015“

198 204 109 129 133 178 186 193 196 197

Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai