Pažink Universitetą

Kartais labai sunku įsivaizduoti studentišką gyvenimą jo nepalietus ir į jį nepažvelgus iš arčiau. Mes Jums, mieli moksleiviai, siūlome galimybę susipažinti su Universitetu iš studentijos bokšto. Kviečiame būsimus studentus, 10-12 klasių mokinius, atvykti į Aleksandro Stulginskio  universitetą ir pagyventi studento gyvenimą: lankyti paskaitas, sužinoti apie fakultetus ir juose dėstomas studijų programas iš pirmų lūpų, susipažinti su studentų savivalda, pažinti Universitetinį miestelį, apsilankyti vakaronėse, pernakvoti bendrabutyje ir netgi išsikepti bulvių padedant tikriems studentams.

APLANKYKITE UNIVERSITETĄ

ASU Karjeros centras rengia projektą „Arčiau universiteto – arčiau profesinės svajonės“ ir kviečia moksleivius artimiau susipažinti su Aleksandro Stulginskio universitetu. Jaunieji svečiai ekskursijų metu aplankys ne tik biblioteką, įvairias laboratorijas, Sporto centrą, tačiau dalyvaus ir pačiame studijų procese. Jiems išskirtinai technologijos bei biomedicinos mokslo sričių praktiniai užsiėmimai vyks keturiuose Universiteto fakultetuose. Fakultetų dekanai moksleiviams pristatys studijų programas, paaiškins jų teikiamas galimybes darbo rinkoje bei karjeros perspektyvas jas baigus. Taip pat ASU Studentų atstovybės nariai supažindins su akademiniu miesteliu, studentų buitimi, šventėmis, sportine ir kultūrine veikla. Mokiniai apgyvendinami studentų bendrabutyje.

Daugiau informacijos:

ASU Karjeros centras
ASU, Universiteto g. 10, III rūmai, 614 kab.
Tel./faks. (8~37) 752 368
El. p. karjera@asu.lt

Tai puiki proga susipažinti su Universitetu, studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis, priėmimo tvarka gimnazijų, vidurinių, aukštesniųjų bei profesinių mokyklų moksleiviams. Fakultetų atstovai patars ir konsultuos, kokių gebėjimų ir žinių reikia studijuojant Universitete, kaip pasiruošti studijoms. Taip pat ASU atstovai supažindins su puikiomis karjeros galimybėmis pabaigus Universitetą.

20160927-asu-0059

Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai