Parama verslinei raiškai

Universitete nuo 2012 m. veikia Imitacinė verslo praktinio mokymo įmonė.

                      Imitacinės įmonės misija – ugdyti studentų verslumo gebėjimus ir aktyviai plėtoti socialinę partnerystę, imituojant realių bendrovių veiklą bei vystant žemės ūkio verslo įmonės veiklą.

                      Imitacinės įmonės vizija – nuolat tobulėjanti, iniciatyvi verslo praktinio mokymo įmonė, aktyviai bendraujanti su realiomis bendrovėmis, šalies ir pasaulio mokymo įmonėmis bei siekianti geriausių rezultatų.

                      Imitacinės įmonės tikslas – tobulinti studentų žinias, ugdyti ir tobulinti verslumo gebėjimus, siekiant jiems suteikti konkurencinio pranašumo darbo rinkoje.

Šalies imitacinių įmonių tinkle („Simulith“ centre) įregistruota bendrovė „Agroverslo korporacija“. UAB „Agroverslo korporacija“ yra pagrindinė įmonė, turinti keletą antrinių įmonių, vykdančių įvairias žemės ūkio produktų gamybos ir perdirbimo, didmeninės ir mažmeninės prekybos, konsultavimo ir kitas veiklas.

Įmonės veikla imituojama virtualioje erdvėje, pasitelkiant specialias kompiuterines ir informacines programas. Partnerių paieška, bendravimas su jais, sandėrių sudarymas ir pardavimai vyksta tiesiogiai bendraujant su kitomis Lietuvos ir užsienio šalių imitacinėmis įmonėmis.

Studentai verslumo gebėjimus taip ugdosi studijuodami šiam tikslui skirtus studijų programos arba laisvai pasirenkamuosius dalykus.

Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai