Rektoratas

prof. dr. Antanas Maziliauskas

Rektorius
Tel. nr.: (8 37) 752205
Faksas: (8 37) 397500
El. paštas: antanas.maziliauskas@asu.lt


prof. habil. dr. Rimantas Velička

Senato pirmininkas
Tel. nr.: (8 37) 752317, 752217
El. paštas: rimantas.velicka@asu.lt


doc. dr. Vidmantas Butkus

Prorektorius
Tel. nr.: (8 37) 752267
El. paštas: vidmantas.butkus@asu.lt


doc. dr. Laima Taparauskienė

Prorektorė
Tel. nr.: (8 37) 752325
El. paštas: laima.taparauskiene@asu.lt


 dr. Romualdas Zemeckis

Prorektorius
Tel. nr.: (8 37) 752270
El. paštas: romualdas.zemeckis@asu.lt


prof. dr. Edmundas Bartkevičius

Miškų ir ekologijos fakulteto dekanas
Tel. nr.: (8 37) 752232
El. paštas: edmundas.bartkevicius@asu.lt 


doc. dr. Rolandas Domeika

Žemės ūkio inžinerijos fakulteto dekanas
Tel. nr.: (8 37) 752228
El. paštas: rolandas.domeika@asu.lt


 doc. dr. Algis Kvaraciejus

Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto dekanas
Tel. nr.: (8 37) 752350
el paštas: algis.kvaraciejus@asu.lt


prof. dr. Astrida Miceikienė

Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė
Tel. nr.: (8 37) 752257
El. paštas: astrida.miceikiene@asu.lt


prof. dr. Aušra Blinstrubienė

Agronomijos fakulteto dekanė
Tel. nr.: (8 37) 752203
El. paštas: ausra.blinstrubiene@asu.lt


dr. Jurgita Baranauskienė

Strateginio valdymo ir investicijų skyriaus vedėja
Tel. nr.: (8 37) 752216
El. paštas: jurgita.baranauskiene@asu.lt


Vaidas Bartusevičius

Studentų reikalų tarnybos vadovas
Tel. nr.: (8 37) 752258
El. paštas: vaidas.bartusevicius@asu.lt


prof. dr. Sigitas Daukilas

Kultūrinės komunikacijos ir edukacijos centro direktorius
Tel. nr.: (8 37) 752382
El.paštas: sigitas.daukilas@asu.lt


Alfonsas Kazlauskas

Kūno kultūros ir sporto centro direktorius
Tel. nr.: (8 37) 752251
El. paštas: alfonsas.kazlauskas@asu.lt


Diana Kerpauskienė

Personalo vystymo ir valdymo skyriaus vedėja
Tel. nr.: (8 37) 752222
el.paštas: diana.kerpauskiene@asu.lt


Vladas Kurutis

Mokomojo ūkio direktorius
Tel. nr.: (8 37) 752280
El. paštas: vladas.kurutis@asu.lt


Minvydas Liegus

Tarptautinio skyriaus vedėjas
Tel. nr.: (8 37) 752398
el.paštas: minvydas.liegus@asu.lt


Juozas Lisauskas

Techninės tarnybos vadovas
Tel. nr.: (8 37) 752399, faksas (8 37) 752201
El. paštas: juozas.lisauskas@asu.lt


Aušra Malakauskienė

Finansų tarnybos vadovė
Tel. nr.: (8 37) 752238
el paštas: ausra.malakauskiene@asu.lt


dr. Rita Mičiulienė

Karjeros centro direktorė
Tel. nr.: (8 37) 752368
El. paštas: rita.miciuliene@asu.lt


Milgintė Bereikaitė

Studentų atstovybės prezidentė
El. paštas: asu.sa.prezidentas@gmail.com


Vilma Pavlovienė

Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vedėja
Tel. nr.: (8 37) 752246
El. paštas: vilma.pavloviene@asu.lt


Aušra Raguckaitė

Bibliotekos direktorė
Tel. nr.: (8 37) 752234
El. paštas: ausra.raguckaite@asu.lt


doc. dr. Rita Pupalienė

Studijų skyriaus vedėja
Tel. nr.: (37) 752245
El. paštas: rita.pupaliene@asu.lt


doc. dr. Daiva Rimkuvienė

Matematikos, fizikos ir informacinių technologijų centro direktorė
Tel. nr.: (8 37) 752275
El. paštas: daiva.rimkuviene@asu.lt


Mindaugas Šalčius

Informatikos skyriaus vedėjas
Tel. nr.: (8 37) 752301
El. paštas: mindaugas.salcius@asu.lt


prof. dr. Egidijus Šarauskis

Mokslo skyriaus vedėjas
Tel. nr.: (8 37) 752377
el. paštas: egidijus.sarauskis@asu.lt


doc. dr. Virginijus Venskutonis

Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko direktorius
Tel. nr.: (8 37) 788120
El. paštas: virginijus.venskutonis@asu.lt


Laura Žemaitienė

Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vedėja
Tel. nr.: (8 37) 788113
El. paštas: laura.zemaitiene@asu.lt


Užsisakykite naujienlaiškį!
Sekite mus tinkle!

Fakultetai